درگاه کاربری کسب درآمـد پایـدار معرفـی موثـر لینـک
لینک‌های ویـژه دستـه بنـدی کاوش هوشمنـد پشتیبـانی سایت دربـاره دنیس

نسخـه پلتفـرم 1.6

جدیدترین امکانات و قابلیت های دنیس

نسخـه 1.61401/04/08

سلام و عرض احترام.
مفتخریم بیان نماییم با توجه به توافقات صورت گرفته با پرداخت یار رسمی بانک مرکزی ؛ از تاریخ 8 تیرماه 1401 ؛ میزان هزینه مالیات انتقال و تراکنش بانکی در زمان تسویه حساب ؛ از 15% به 5% کاهش یافت.
به این ترتیب در زمان تسویه حساب با کاربران گرامی ، به جای 15% مبلغ درخواستی ؛ فقط 5% مبلغ کسر شده و مابقی به حساب کاربر واریز می گردد.
شایان ذکر است این تغییر از تاریخ مذکور به بعد محاسبه خواهد شد.
با آرزوی موفقیت برای تمامی کاربران محترم سایت دنیس

نسخـه 1.51401/03/20

سلام و عرض احترام.
مفتخریم بیان نماییم به منظور افزایش درآمد کاربران سایت از طریق معرفی دنیس به دیگران ؛ از تاریخ 21 خرداد ماه 1401 و مصادف با میلاد با سعادت امام رضا (ع) ؛ میزان حق الزحمه معرفی از 10% به 20% افزایش یافت.
به این ترتیب درآمد کاربران محترم از طریق معرفی ؛ 2 برابر شده و این مبلغ از تاریخ مذکور به بعد محاسبه می گردد.
همچنین از این پس کاربران جدید سایت صرفا از طریق شماره تلفن همراه می توانند در دنیس ثبت نام نمایند و امکان ثبت نام از طریق آدرس ایمیل غیر فعال گردید.
با آرزوی موفقیت برای تمامی کاربران محترم سایت دنیس

نسخـه 1.41401/03/12

با سلام و عرض احترام.
در این نسخه ترتیب نمایش لینک ها در صفحات مربوط به دسته بندی اصلاح شد.
در این اصلاح در ابتدا لینک هایی که میزان شارژ آنها بیشتر است ، نمایش داده شده و سپس لینک هایی با شارژ صفر (بازدید عادی) منتشر می گردند.
شایان ذکر است به جهت حمایت بیشتر از کاربران تبلیغات کننده ؛ بعد از اتمام شارژ لینک ؛ لینک مورد نظر از سایت دنیس حذف نشده و سایر کاربران می توانند مجددا آن را بازدید کنند و این بازدید تحت عنوان بازدید عادی تلقی می شود.
با آرزوی موفقیت برای تمامی کاربران محترم سایت دنیس

نسخـه 1.31401/02/11

با سلام و عرض احترام.
با توجه به افزایش 50 تا 100 درصدی نرخ اینترنت و همچنین کارمزد سامانه بانکی و سیستم پیامکی ؛ از اول اردیبهشت ماه سال 1401 ؛ ناچار شدیم که تغییرات زیر را در سیستم مالی دنیس اعمال کنیم :
1- افزایش 30 درصدی تعرفه تبلیغات و ثبت لینک جدید در سایت دنیس.
2- به منظور حمایت از کاربران مشاهده کننده ؛ امکان ثبت تبلیغات با نرخ بازدید 10 تومان از سیستم حذف شده و از این پس تبلیغات جدید با حداقل نرخ بازدید 15 تومان منتشر می شوند.
شایان ذکر است که طبق روال سابق ؛ حداقل موجودی جهت ثبت و معرفی لینک ؛ معادل 12.000 تومان می باشد و این مبلغ تغییر نکرده است.
با تشکر و سپاس فراوان.

نسخـه 1.21400/12/07

با سلام و عرض احترام.
در این نسخه بنا به درخواست کاربران محترم سایت ، دو تغییر مهم در سیستم انجام گردید:
1- مدت زمان وقفه بین هر دو بازدید معتبر از 36 ساعت یکبار به 25 ساعت یکبار کاهش یافت ، به این ترتیب درآمد روزانه کاربران نسبت به قبل 50 درصد افزایش یافته است.
2- مدت زمان وقفه برای محاسبه بازدید معتبر به 0.8 نرخ تعیین شده تغییر یافت ، به این ترتیب کاربران برای دریافت درآمد می بایست مدت زمان کمتری در صفحه معرفی لینک توقف کنند.
امیدواریم قابلیت جدید موجب رضایت کاربران محترم شود.
با تشکر و سپاس فراوان.

نسخـه 1.11400/12/03

با سلام و عرض احترام.
قابلیت حذف کامل لینک فراهم گردید. با استفاده از این قابلیت ، کاربران می توانند در هر زمان نسبت به حذف کامل لینک تبلیغاتی خود اقدام نمایند. شایان ذکر است که میزان شارژ باقیمانده لینک بعد از حذف آن ، به موجودی پنل اضافه شده و می توان از طریق آن برای ثبت لینک جدید استفاده کرد.
امیدواریم قابلیت جدید موجب رضایت کاربران محترم شود.
با تشکر و سپاس فراوان.

نسخـه 1.01400/11/28

با سلام و عرض احترام.
به جهت افزایش کیفیت پخش ویدئوی تبلیغاتی مربوط به معرفی لینک ها ، سیستم پخش کننده آنلاین به صورت کامل بازبینی و برنامه نویسی مجدد شد.
در پخش کننده قبلی گاهی اوقات ویدئوها با سرعت کمی لود شده و تایمر با تاخیر نمایش داده میشد اما در اصلاح صورت گرفته تاخیر نمایش تایمر برطرف شده و همچنین تصویر پیشنمایش ویدئو نیز با کیفیت بالاتری نمایش داده می شود ؛ همچنین آدرس متا تگ تصویر شاخص لینک اصلاح گردید.
امیدواریم تغییرات ایجاد شده رضایت کاربران محترم را فراهم آورد.
با تشکر و سپاس فراوان.

نسخـه 0.91400/11/23

با سلام و عرض احترام.
مفتخریم که شما را از آپدیت جدید پلتفرم دنیس مطلع سازیم.
1- اضافه شدن قابلیت نمایش « وضعیت اکانت » افراد معرفی شده در صفحه جذب زیر مجموعه.
2- بهینه سازی نمایش منوی سایت در نسخه موبایل.
3- نمایش جزئیات کامل کلیک های دریافتی تبلیغات (مربوط به 20 روز اخیر) در صفحه آمارگیر.
4- نمایش SIP بازدید کننده به جای IP ایشان در صفحه جزئیات آمار لینک.
امیدواریم که قابلیت های جدید دنیس رضایت شما را جلب نماید.

نسخـه 0.81400/11/17

با سلام و عرض احترام.
به جهت بهبود کیفیت تبلیغات کاربران و جلوگیری از اتلاف سرمایه ایشان ؛ سامانه تشخیص عملکرد کاربران ؛ بروز رسانی گردید. همانگونه که در صفحه قوانین سایت ذکر شده است ، هر کاربر الزاما می بایست یک اکانت در سایت دنیس داشته باشد و ساخت چند اکانت تخلف محسوب می گردد.
شایان ذکر است که سایت دنیس برای ایجاد بستری مناسب برای تبلیغات حرفه ای کاربران تلاش می کند ، فلذا ساخت چند اکانت به دلیل اتلاف سرمایه تبلیغات کنندگان ، از لحاظ شرعی مشکل داشته و سیستم هوشمند سایت اکانت های تکراری کاربران متخلف را مسدود می نماید.
امیدواریم که کاربران محترم نسبت به رعایت قوانین پایبند بوده تا با همکاری یکدیگر بتوانیم محیطی جذاب و ایمن برای تبلیغات موثر ایجاد نماییم.
با تشکر و سپاس فراوان.

نسخـه 0.71400/11/15

با سلام و عرض احترام.
به جهت بهبود کیفیت تبلیغات کاربران در سایت و همچنین افزایش درآمد روزانه افراد ؛ دو تغییر مهم در سیستم انجام گردید.
1- مدت زمان وقفه بین هر دو بازدید معتبر از 72 ساعت یکبار به 36 ساعت یکبار کاهش یافت ، به این ترتیب درآمد روزانه کاربران نسبت به قبل دو برابر شده است.
2- مدت زمان وقفه برای محاسبه بازدید معتبر از دو برابر نرخ تعیین شده به اصل میزان نرخ تغییر یافت ، به این ترتیب کاربران برای دریافت درآمد می بایست مدت زمان کمتری در صفحه معرفی لینک توقف کنند.
امیدواریم که تغییرات جدید بتواند رضایت شما را جلب نماید.

دنیـس ؛ پلتفرم معرفی لینک و تبلیغات پیشرفته SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad zarinpal