درگاه کاربری کسب درآمـد پایـدار معرفـی موثـر لینـک
لینک‌های ویـژه دستـه بنـدی کاوش هوشمنـد پشتیبـانی سایت دربـاره دنیس

دربـاره دنیس

معرفی اجمالی سایت دنیس

معرفی دنیس

دنیس ؛ پلتفرم معرفی لینک و تبلیغات پیشرفته ؛ با هدف ایجاد محیطی ایمن و مناسب جهت معرفی لینک ، توسط میثم شریفی (مدیر و صاحب امتیاز) به صورت تخصصی برنامه نویسی و راه اندازی شده است.

در دنیس شما می توانید لینک وبگاه های خود را با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی منتشر نمایید ؛ در زمان ثبت لینک می توانید برای بازدید کننده نرخ بازدید تعیین کرده تا ایشان در قبال بازدید از وبگاه شما ، برابر نرخ تعیین شده پاداش دریافت نماید.

این پلتفرم اولین سامانه هوشمند معرفی لینک است که تمامی فعالیت های کاربران توسط هوش مصنوعی سیستم به صورت 24 ساعته رصد می شود و دنیس این اطمینال را به شما می دهد که بازدید کننده واقعی از وبگاه شما بازدید نماید.

آرشیـو لینک ها ثبت لینک جدید

شما هم از دنیس درآمد کسب کنید ...

در دنیس شما دو روش عالی و مناسب برای کسب درآمد پایدار دارید :

1- در سایت دنیس به عنوان بازدیدکننده فعالیت کنید.

در این روش به راحتی می توانید درآمد خوب و عالی از طریق بازدید از لینک ها کسب نمایید. تعرفه بازدید از لینک ها متفاوت بوده که توسط مدیر لینک ها تعیین می شود.

2- در سایت دنیس به عنوان معرف فعالیت کنید.

سایت دنیس را به دوستان خود معرفی نمایید تا ایشان نسبت به بازدید از لینک ها و کسب درآمد پایدار اقدام نمایند ، به این ترتیب به پاس قدردانی از شما ، 20% از درآمد هر فرد معرفی شده به شما تقدیم می شود.

بازدید کنید ... معّرف شوید ...

دنیـس ؛ پلتفرم معرفی لینک و تبلیغات پیشرفته SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad zarinpal