کسب درآمد پایدار سرویس لینک کوتاه نشر تبلیغات موثر پشتیبـانی سـایت دربـاره دنیـس

قوانیـن و مقـررات

قبل از ایجاد حساب کاربری نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات اقدام نمایید.

تعاریف کلـی

مدیـر : آقای میثم شریفی به عنوان مدیر و صاحب امتیاز سامانه هوشمنـد دنیس

دنیس : پلتفرم لینک کوتاه و تبلیغات پیشرفته ؛ با آدرس اختصاصی https://Dnis.ir که با هدف معرفی و انتشار مطمئن لینک و آگهی به صورت تخصصی فعالیت می کند.

پنل کاربری : پنلی است که از طرف دنیس در اختیار کاربران قرار گرفته و از این طریق می توانند از آن بر اساس چهارچوب قانون استفاده نمایند.

کاربر عادی : کاربری که قصد مشاهده آگهی ؛ انتشار لینک کوتاه و همچنین کسب درآمد از طریق امکانات دنیس را دارد. کاربر شخصی حقیقی یا حقوقی است که از خدمات و اطلاعات دنیس استفاده می کند ، الزامیست که کاربر عادی دارای حساب کاربری در دنیس باشد.

کاربر مدیر : شخصی حقیقی یا حقوقی است که آگهی های مربوط به وبگاه های خود را به منظور معرفی و افزایش بازدید کننده در بستر دنیس معرفی می کند و حداقل یک آگهی ثبت شده در دنیس را دارا می باشد.

شرایط عمـومی

1-1- بازدید از سایت دنیس بدون ایجاد حساب کاربری امکان پذیر است ؛ ولی برای استفاده از خدمات های دیگر باید حساب کاربری ایجاد شود.

1-2- کاربران برای استفاده از خدمات این سامانه ابتدا می بایست نسبت به مطالعه قوانین و مقررات سایت اقدام نمایند و ثبت نام ایشان به منزله قبول این قوانین تلقی خواهد شد.

کاربر عادی و کاربر مدیر

2-1- شخص حقیقی یا حقوقی می تواند نسبت به ایجاد حساب کاربری در سایت دنیس اقدام نماید.

2-2- دنیس می تواند در هر زمان و با اطلاع قبلی و با ارایه دلیل حساب کاربری افرادی که قوانین را رعایت نمی کنند ، غیر فعال کرده و موجودی پنل ایشان را مسدود نماید.

2-3- پنل کاربری مختص استفاده شخص ثبت نام کننده است ؛ در صورت ارائه رمز عبور به سایرین و در نتیجه بروز هر گونه اشکال، ایراد، سوءاستفاده، شخص کاربر مسئول خواهد بود.

2-4- مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات حساب کاربری با کاربران بوده و کاربران مکلف اند در صورت فراموشی ، مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری ، از طریق ارتباط با پشتیبانی ، سامانه دنیس را در جریان قرار دهند.

شرایط استفاده

3-1- کاربر عادی باید اطلاعات زیر را جهت ثبت نام وارد نماید : نام ، نام خانوادگی ، ایمیل یا شماره تلفن همراه.

3-2- سامانه دنیس مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار ، نظیر وقوع بلایای طبیعی ، شرایط غیرعادی ، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا ، خرابی در هاستینگ ، فیلترینگ و ... باشد ، نخواهد داشت.

3-3- ارتباط بین کاربران مدیر ، کاربران عادی و غیره آزاد است و دنیس در این خصوص حق دخالت ، بررسی یا موارد مشابه را نداشته و از این باب نیز مسئولیتی متوجه دنیس نیست.

شرایط استفاده کاربر مدیر

4-1- کاربر مدیر صرفا لینک هایی را می تواند ثبت نماید که متعلق به وی بوده و یا از صاحب اصلی آن اجازه گرفته شده است.

4-2- در صورت هرگونه تخلف از ناحیه کاربر مدیر در خصوص جعل ، کپی برداری و موارد مشابه ، دنیس مسئولیتی ندارد.

4-3- تکالیف آگهی های ثبت شده و رعایت موارد قانونی همچون دریافت مجوز از مراجع ذی ربط به عهده کاربر مدیر بوده و دنیس به هیچ عنوان در خصوص خدمات آگهی ثبت شده مسئولیتی ندارد.

4-4- تمامی کاربران مدیر موظف هستند تنها آگهی را منتشر کنند که با قوانین جمهوری اسلامی ایران سازگاری داشته باشد و در صورتی تخطی تمامی عواقب ناشی به عهده کاربر مدیر می باشد.

شرایط استفاده کاربر عادی

5-1- کاربر عادی صرفا مجاز به ساخت یک اکانت در دنیس می باشد و چنانچه کاربر عادی نسبت به ساخت چند اکانت اقدام نماید ، این حق برای دنیس محفوظ است که تمامی اکانت های تکراری را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.

5-2- سایت دنیس صرفا یک پلتفرم کوتاه کننده لینک و تبلیغات هوشمند (در یک محیط) می باشد و مسئولیتی در قبال لینک های کوتاه شده ندارد.

حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه

6-1- سامانه دنیس تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران بر عهده می گیرد و با به روز ترین فناوری ها، اقدام به حراست از داده ها می نماید.

6-2- اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفا جهت بهبود ارائه خدمات، اختصاصی کردن تجربه کاربری، پیگیری مطالبات و عودت وجوه در صورت لزوم و هم چنین مکابته و ارتباط با کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

6-3- سامانه دنیس تعهد می کند داده های کاربران جز در مورد کارکرد در همین سامانه ؛ برای مقاصد دیگر به کار نرود.

مسئولیت ها و تعهدات

7-1- دنیس تمام تلاش خود را جهت رضایت کاربران ، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه خدمات می‌کند.

7-2- ماهیت دنیس یک سامانه واسط میان کاربران مدیر و کاربران عادی در حوزه معرفی و تبلیغ انواع لینک ها است.

7-3- دنیس به هیچ عنوان در محتوایی که از طرف کاربر مدیر در سامانه درج شده ، دخل و تصرفی نمی کند.

7-4- واحد پشتبانی سامانه به صورت 24 ساعته به صورت ارسال ایمیل و در ساعات اداری به صورت تلفنی و از طریق نرم افزارهای پیام رسان مختلف ، نسبت به رفع مشکلات کاربران اقدام می نماید.

نحوه پرداخت به کاربران و تسویه

8-1- رسید پرداخت های کاربران بعد از تایید واریز توسط تیم پشتیبانی ، از طریق پیام الکترونیکی صادر و در پنل کاربران قابل مشاهده است.

8-2- کاربر می پذیرد در صورت پرداخت ناموفق از طریق درگاه بانکی ، شخصا مسئول پیگیری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از نظر دنیس ، وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی گردد و دنیس در این خصوص مسئولیتی ندارد.

8-3- در صورت توقف همکاری دنیس با کاربر مدیر یا کاربر عادی ، سایت دنیس موظف است موجودی پنل را به حساب بانکی اعلام شده از سوی کاربر ، ظرف مدت 5 روز کاری عودت دهد و با ایشان تسویه نماید.

شرایط غیر فعال سازی حساب کاربری

در صورت بروز هر یک از وارد زیر یا بنا به دستور مقام قضایی ، دنیس می تواند نسبت به غیر فعال سازی حساب کاربری کاربران ، اقدام نماید. دنیس در صورتی که بخواهد نسبت به این امر اقدام نماید ، ابتدا یک اخطار از طریق پنل کاربری برای فرد ارسال می نماید ، در صورت عدم ترتیب اثر وفق اخطار ارسالی ، حساب کاربر غیر فعال می گردد.

1- در صورت نقض هر یک از تعهدات مندرج در قوانین و مقررات سایت

2- در صورت هرگونه فعالیت مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور

3- در صورت ساخت چند اکانت به منظور تقلب در سیستم

سایر مقررات

9-1- در صورت تغییر قوانین و مقررات دنیس نسبت به اطلاع رسانی در خصوص آن در پنل کابران اقدام می نماید. از تاریخ بارگزاری قوانین جدید در سایت که برای عموم افراد قابل مشاهده باشد، ادعای عدم اطلاع از قوانین قابل پذیرش نخواهد بود.

9-2- دنیس در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

9-3- دنیس دسترسی مداوم و بی وقفه به سامانه را تضمین نمی نماید.

9-4- نحوه ارتباط دنیس با کاربران از تماس تلفنی و پیامک و کانال های رسمی آن در نرم افزار های پیام رسان می باشد که لیست آنها در سایت موجود است. کلیه پیام های سامانه صرفا از طرق مذکور ارسال و مشاهده شده تلقی می گردد.

9-5- هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت ، اعتبار و دارایی‌های دنیس شود تخلف تلقی خواهد. دنیس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز ، علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

9-6- تمامی مالکیت سامانه متعلق به مدیـر دنیس بوده و کاربران صرفا حق استفاده از سامانه را در محدوده تعیین شده دارند و هیچ گاه ، هیچ نوع حقی اعم و نه محدود به مالکیت و سایر موارد به کاربران تعلق ندارد.

9-7- کاربر حق ندارد نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری ، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سامانه دنیس اجرا کند.

9-8- کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و کاربر متخلف می بایست علاوه بر تحمل مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به سامانه نیز اقدام نماید.

9-9- در صورتی که کاربر باعث وارد شدن هرگونه ضرر زیانی به دنیس و یا سایر کاربران شود کاربر خاطی ملزم به احقاق تمامی حقوق ضایع شده می باشد.

دنیـس ؛ پلتفرم لینک کوتاه و تبلیغات پیشرفته SiteMap.xml

لینـک کوتـاه آگهـی فعـال کاربـر برتـر

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.