دنیس منـوی عمومـی بستـن منـو منـوی کاربـری بستـن منـو

درباره سایت دنیس

درباره سایت دنیـس و نحوه فعالیت در آن بیشتـر بدانیـد.

درباره سایت دنیـس

سایت دنیـس پلتفرمی قدرتمند و ایرانی برای ثبت لینک و تبلیغات آنلاین در حوزه وبگـاه می باشد.

شما با استفاده از امکانات سایت دنیس می توانید لینـک مربوط به تمامی وبگاه های اینترنتی مانند سایت ، وبلاگ ، کانال تلگرام ، پیج اینستاگرام و ... خود را به صورت کاملا رایگـان ثبت کرده و آمار بازدید آنها به طرز چشمگیری را افزایش دهید.

همواره سعی ما بر ارائه خدمات و سرویس عالی و با سرعت بالا می باشد که به این منظور سایت دنیس به صورت همزمان در ۳ سرور حرفه ای واقع در کشور ایـران ، آلمان و آمریکا قرار گرفته است و این سـرورها به صورت ابـری و کاملا موازی اقدام به سرویس دهی می نمایند ، فلذا سرعت بالا و عدم قطعی و کندی سایت را برای کاربران به ارمغان می آورند.

در طراحی قابلیت های سایت دنیس تلاش کرده ایم که همه امکانات به صورت آسان و ساده در اختیار کاربران قرار بگیرد و افرادی که اطلاعات چندانی از فضای مجازی ندارند بتوانند از آن به سهولت استفاده کنند.

اگر شما صاحب سایت ، وبلاگ ، کانال و گروه تلگرام ، پیج اینستاگرام ، فیسبوک و ... هستید ، توصیه می کنیم که به صورت رایگان در سایت دنیـس اقدام به ثبت لینک آن نموده و آمار بازدیدکنندگان آن را چند برابر کنید.

در سایت دنیـس می توانید تبلیغات و آگهی خود را با ذکر کامل جزئیات به صورت کاملا رایگان ثبت نمایید.

تبلیغات به صورت هوشمند در 150 موتور جستجـوگر مانند گوگـل و یاهـو ایندکس شده و می توان از دنیـس به عنوان مرجعی برای ثبت آگهـی آنلاین با بیشتریـن بازدهـی بهره گرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است ؛SiteMap.xml

Dnis.ir