درگاه کاربری کسب درآمـد پایـدار معرفـی موثـر لینـک
لینک‌های ویـژه دستـه بنـدی کاوش هوشمنـد پشتیبـانی سایت دربـاره دنیس

سیـونت ؛ پلتفرم خرید و فروش فایل همراه با گارانتی

ادمین : میثم شریفی

معـرفی مختصـر

این سامانه با هدف ایجاد محیطی ایمن و مناسب جهت خرید و فروش محتوای دیجیتال به صورت تخصصی برنامه نویسی و راه اندازی شده است.

در سیـونت شما می توانید فایل های مورد نیاز خود را با گارانتی عودت وجه 7 روزه خریداری نمایید ؛ چنانچه پس از خرید فایل ، توضیحات آن با فایل دانلودی همخوانی نداشت ، می توانید به تیم پشتیبانی سایت پیام دهید و به این ترتیب وجه پرداختی را به صورت تمام و کمال دریافت نمایید.

این پلتفرم اولین سامانه هوشمند خرید و فروش فایل بومی است که تمامی فایل ها توسط کارشناسان بررسی شده و این امر باعث شده که کاربران با خیال راحت و با گارانتی معتبر فایل مورد نیاز خود را دریافت نمایند.


در سیونت شما دو روش عالی و مناسب برای کسب درآمد پایدار دارید :

1- در سایت سیـونت به عنوان فروشنده فعالیت کنید.

اگر دارای فایل های با کیفیت و مناسب هستید ، می توانید غرفه آنلاین خود را در سایت سیونت به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ گونه محدودیتی راه اندازی نمایید و فایل های خود را جهت فروش ثبت کنید. شایان ذکر است که سیونت کمترین کازمرد را از بین سایت های مشابه ، برای هر فروش موفق کسر می نماید که معادل 20% مبلغ فروش فایل می باشد.

2- در سایت سیـونت به عنوان معرف فعالیت کنید.

سایت سیونت را به دیگران معرفی نمایید تا در آن اقدام به خرید محتوا نمایند ، به این ترتیب به شما 12% مبلغ خرید هر کاربر معرفی شده، تعلق می گیرد.

مشاهده سایت اینترنتـی

مشاهده : سیـونت ؛ پلتفرم خرید و فروش فایل همراه با گارانتی

کسب درآمد پایدار و مطمئن

با عضویت در سایت دنیس و مشاهده لینک های ویژه ؛ درآمد پایدار و مطمئن کسب کنید.

ثبت نام جدید / ورود به درگاه
دنیـس ؛ پلتفرم معرفی لینک و تبلیغات پیشرفته SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad zarinpal