دنیـس منـوی عمومـی بستـن منـو منـوی کاربـری بستـن منـو

دربـاره سایت دنیـس

در مورد نحـوه عملکرد سایت دنیـس و کسـب درآمـد از آن بیشتـر بدانیـد.

چگونگی عملکـرد سیستم

اولویت نمایش آگهـی در سایت دنیـس بر اساس امتیـاز می باشد ، به این معنا که هر چه امتیاز بیشتری برای آگهی خود در نظر بگیرید ، آن آگهی در جایگاه بالاتری قرار می گیرد و احتمال بازدید کاربران از آن بیشتـر می شود. همچنین به ازای هر روز نمایش آگهـی معادل 5 امتیـاز از اعتبـار آن کسر شده و زمانی که اعتبـار نمایش آن به صفر برسد ، آگهـی دیگر نمایش داده نخواهد شد.

به عنوان مثال اگر شما آگهـی 500 امتیـازی ثبت نمایید ، این آگهـی معادل 100 روز نمایش داده می شود و روزانه معادل 5 امتیـاز از اعتبـار نمایش آن کاسته می شود. به عبارت دیگر آگهـی مذکور در روز اول ، در ردیف اعتبار 500 و در روز دوم در ردیف اعتبار 495 و ... نمایش داده می شود.

دنیـس به صورت هوشمند بازدیـد شما از آگهـی دیگران را ثبت کرده و به ازای هر مشاهده به شما 1 امتیـاز تعلق می گیرد. به این ترتیب می توانید به صورت کاملا رایگان امتیـازات خود را افزایش داده و اقدام به ثبت آگهـی با امتیاز بالاتری نمایید.

شایان ذکر است که سایت به سیستم هوشمند ضـد ربـات مجهز بوده و بازدیدهایی را که از راهی غیر از روال معمول مشاهده آگهـی (مانند ربات، کلیک خودکار و ...) انجام گیرد را محاسبه نخواهد کرد.


نحـوه کسـب درآمـد

با معرفـی سایت دنیـس به دیگـران می توانید درآمـد همیشگـی و حرفـه ای کسـب نمایید.

نحوه کسب درآمد از سایت دنیـس به این صورت است که شما پس از ثبـت نـام در سایت و ورود به درگـاه به بخش کسـب درآمـد مراجعه کرده و لینک اختصاصی معرفـی سایت دنیـس به دیگران را دریافت می کنید ، سپس با انتشار لینک مذکور در شبکه های اجتماعی و سامانه های اینترنتی اقدام به جذب افراد می نمایید. چنانچه افراد معرفی شده از سوی شما اقدام به خریـد امتیـاز ویـژه نمایند ، به شما 40% مبلغ واریزی به عنوان حق الزحمـه معـرف تعلق می گیرد.

در سایت دنیـس می توانید تبلیغات و آگهی خود را با ذکر کامل جزئیات به صورت کاملا رایگان ثبت نمایید.

تبلیغات به صورت هوشمند در 150 موتور جستجـوگر مانند گوگـل و یاهـو ایندکس شده و می توان از دنیـس به عنوان مرجعی برای ثبت آگهـی آنلاین با بیشتریـن بازدهـی بهره گرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است ؛SiteMap.xml

Dnis.ir